Texwear   Texwear
 
NORDIC TEXWEAR PRODUCTION KB
Har du några frågor kontakta oss gärna på mail eller telefon:
Herrskjortor
Eric Sedén
Mobil: +46-706-467500
E-mail: eric@texwear.se

Produktionsansvarig. Herrskjortor, blusar & accessoarer
Celina Bäverholm
Mobil: +46-708-932222
E-mail: celina@texwear.se

Stickat & Trikå, herr, dam & barn
Lena Gavin
Mobil: +46(0)709-810472
E-mail: Lena@texwear.se

Produktionsansvarig. Stickat & Trikå, herr, dam & barn
Ulrika Lennartsson
Mobil: +46(0)703-862248
E-mail: Ulrika@texwear.se


Adress: UPS, Kurir post etc
Ekonomivägen 4 (Floor 3). Karta & vägbeskrivning >>
SE-436 33 Askim
Sweden
Herrskjortor & Accessoarer
David Foss
Mobil: +46-706-445700
E-mail: david@texwear.se

Damblusar & CSR
Jessika Sedén
Mobil: +46-703-481900
E-mail: jessika@texwear.se

Designer, Stickat & Trikå, herr, dam & barn
Anne Thim
Mobil: +46(0)709-913390
E-mail: Anne@texwear.se







Foton: Celina Bäverholm



Amfori